IRMAL - Posadzki przemysłowe

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start » Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy współpracujący z firmą "IRMAL":

ennstone

Roboty inwestycyjno - budowlane:
- budowa hal produkcyjnych, szkół itp. obiektów,
- budowa zbiorników żelbetonowych-okrągłych,

Remonty i modernizacje, kompleksowe roboty budowlane we wszystkich branżach:

SI-TECH
Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Sika powstałego na początku XX wieku w Szwajcarii i będącego obecnie wiodącym, światowym producentem i dostawcą wysokiej jakości specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej oraz przemysłu.
cemix

Producent materiałów z branży chemii budowlanej służących do wykonania betonowych utwardzonych posadzek przemysłowych, naprawy, wzmocnienia i ochrony betonu, wypełnienia dylatacji, izolacji betonu.

cemix

Firma BAUTECH oferuje posadzki betonowe, posadzki przemysłowe, impregnaty utwardzacze. Sprawdź naszą szeroką ofertę produktów. Zapraszamy.

ArcelorMittal Poland jest największym producentem stali w Polsce, zatrudniającym ponad 10 tysięcy pracowników w sześciu oddziałach w województwie śląskim i małopolskim.

Włókna stalowe STALBET zastosowane do zbrojenia rozproszonego betonu dają idealny materiał na wysoko obciążone nawierzchnie przemysłowe i nawierzchnie komunikacyjne. Poza zmianami cech fizycznych struktury betonu zastosowanie włókien stalowych pozwala na eliminacje rys skurczowych powstających w pierwszych godzinach twardnienia betonu.

Zakłady Wyrobów Metalowych SA w Sławkowie to firma, która należy do ścisłej czołówki polskich producentów wyrobów ze stali zimnowalcowanej. Działamy na rynku już od ponad 140 lat. Oferowane przez nas wyroby znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, developerskim i indywidualnym.

Naszym klientom jesteśmy w stanie dostarczyć: beton towarowy każdej klasy i konsystencji, beton towarowy z dodatkami uplastyczniającymi, uszczelniającymi, upłynniającymi, jak i mrozoodpornymi, beton ze zbrojeniem rozproszonym, podsypki pod stabilizację kostki brukowej, transport betonu na miejsce budowy oraz pompowanie w szalunki.

Spółka Górażdże Beton Sp. z o.o. to jeden z największych producentów betonu towarowego w Polsce, prowadzący działalność w 50 wytwórniach zlokalizowanych na terenie całego kraju.
Lafarge Beton specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy betonu towarowego stosowanego w budownictwie i przemyśle drogowym. Szeroka oferta obejmuje też betony innowacyjne Agilia™ i Artevia™, a także różnorodne betony specjalne.

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. sprzedająca ponad milion ton cementu rocznie zaliczana jest do jednego z dziesięciu największych producentów cementu w Polsce. Jakość cementu i zadowolenie klientów są elementami, na które zwraca się największą uwagę i poświęca się im najwięcej sił i środków.

Sukces przyznaje nam rację: już po kilku latach zasłużyliśmy sobie na opinię „dostawcy materiałów budowlanych dla budownictwa” – oferując produkty zarówno klasyczne jak i innowacyjne oraz usługi dopasowane do potrzeb klienta.

Cemex Polska jest czołowym producentem cementu, betonu oraz kruszyw na polskim rynku. Oferowany przez nas cement i beton to produkty najlepszej jakości.
Ekomax

Dystrybutor wysokiej klasy folii budowlanych i materiałów towarzyszących.

Firma EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o. o. znajduje się w Komornikach koło Poznania. Powstała ona w roku 1989. Głównymi sferami naszego działania jest sprzedaż, wynajem oraz naprawa maszyn budowlanych.